Latest Update On 2023. Oct 12.
Tenyészetlátogatás Pálházán

1%

Main page

Ismét online KSTV-t követő bikaárverés!

A november 3-án minősített KSTV-t követően, 2021. november 11-én online árverés indul, Egyesületünk történetében másodszor!

A beállított 20 bikából 10 kerül árverésre. Az állatok részletes adatai, képei, videója megtalálhatók a https://arveres.charolais.hu/ oldalon, ahol rövid regisztrációt követően lehet licitálni is.

A bikákat lehetőség van élőben is megtekinteni egyesületünk kaposvári Regionális Szakmai Napja keretében november 11-én,

a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Kaposvári Kampuszán. Részletek itt, a www.charolais.hu oldalunkon, az újdonságok közötti cikkben. A szakmai nap ingyenes, de regisztrációhoz kötött, kérjük, regisztráljon emailben vagy telefonon!

A bikák hazánkban egyedülálló módon takarmányhasznosításuk szempontjából is vizsgálatra, értékelésre kerülnek. Ezen kívül számos nagyhatású génre (terheltségek, hasznos tulajdonságok) vonatkozó genomvizsgálatuk is megtörtént.